Szynka

 

 

 

 

Synonimy: Szynka, Kiełbasa szynkowa….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Szynka – sen kojarzy się z zapasami, oszczędnościami i dostatkiem. Łączy się z symboliką żywności, jeżeli chodzi o materialny aspekt naszej egzystencji, poziom zamożności, ale dodatkowo oznacza okoliczności sprzyjające osiągnięciu pomyślności, potencjał pozwalający zapewnić naszym bliskim łatwiejsze, lepsze życie. W zależności od tego, czy szynka jest apetyczna i smaczna, czy nie, możemy się zorientować, czy osiągnięcie właściwego poziomu materialnego już się dokonuje, czy dopiero ma nadejść w niedalekiej przyszłości….
Jedzenie zachłannie szynki we śnie może symbolizować korzyści osiagane niemal na granicy uczciwości lub korzyści dzięki znajomościom….
Duże plastry szynki oznaczają, że śniący pokona całą konkurencję ale niekoniecznie będziesz z tego dumna….
Jeść szynkę z niesmakiem lub bez apetytu, to zapowiedź straty czegoś dla Ciebie wartościowego….
Dzielenie, krojenie, porcjowanie szynki to oznaka powodzenia osobistego i służbowego….
Podawać szynkę gościom i jeść ją to zapowiedź bardzo dużego zysku osiągniętego wspólnie z innymi….
Surowa – zmierzamy do osiągnięcia pomyślności, jednak w realizację tego planu musimy włożyć jeszcze wiele wysiłków i zadbać o wiele szczegóły….
Wędzona, pieczona, gotowana oznacza, że możemy się spodziewać pomyślnych rezultatów naszych wysiłków w dość bliskiej przyszłości….
Pojedynczy plaster szynki oznacza, że istnieje możliwość zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdej z bliskich nam osób, jednak należy do tego przywiązać większą wagę….
Zgniła, oślizła, zzieleniała szynka odzwierciedla postawę życiową zorientowaną nazbyt silnie na wartości materialne i przyjemności. Jest to sygnał, że obecnie powodzi nam się dobrze, ale kiedyś może się to zmienić bo nie przywiązujemy wagi do dzielenia się z otoczeniem naszym szczęściem….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »