"Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura "...
życie bez zajęć naukowych i literackich jest śmiercią i grobem żywego człowieka...
Seneka

Szyfr

Synonimy: Szyfr, Szyfry, Szyfrowanie, Rozszyfrowanie….
Antonimy: ….

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Szyfr – oznacza konieczność głębszej analizy zaszyfrowanych w śnie sytuacji. Pojawienie się szyfru we śnie to wskazówka, że śniącego interesuje zmiana tego co w jego życiu się dzieje. Istota snu w ten sposób odzwierciedla mniejszą lub większą zdolność dostrzegania licznych płaszczyzn swoich wewnętrznych obciążeń, ujawnia nasze spychane naprędce do podświadomości strony i w ten zaszyfrowany sposób burzy nasz dobre mniemanie o sobie. Istota snu odsłania w ten sposób realny proces transformacji wewnętrznej, co oznacza, że możemy wreszcie wkraczać na właściwą drogę, która nas poprowadzi do pełnego rozkwitu i harmonii mimo trudności, jakie będziemy na niej napotykać.
Szyfrowanie – oznacza analizowanie podświadome sytuacji….
Patrzeć na szyfry – oznacza pragnienie uchwycenia rzeczywistego obrazu konkretnej sprawy ale jednoczesne mijanie się z prawdą, niedostrzeganie wszystkich aspektów sprawy. Tu konieczny jest rozszerzona analiza….
Niezrozumiałe szyfry – skomplikowana sytuacja życiowa z której wyjście prowadzi nas przez labirynt przeszkód…
Rozszyfrowanie oznacza przebudzenie, uświadomienie sobie powagi sytuacji. Wskazuje, że należy oczekiwać poważnych konsekwencji tej sytuacji w przyszłości i że nie ma już czasu, aby się do tego odpowiednio przygotować. Zinterpretowanie zakończenia snu pozwoli poznać najlepszy sposób stawienia czoła sytuacji oraz, w miarę możliwości, złagodzenia skutków….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….


Maksyma Warta Przemyślenia...
Ze wszech stron otaczają nas tajemnice, których nie rozwiążesz żadnym ze zmysłów, prawdę dostrzec możesz zapisaną, między wierszami swojego życia...
- Anonim...

« »