Szyfr

Synonimy: Szyfr, Szyfry, Szyfrowanie, Rozszyfrowanie….
Antonimy: ….

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Szyfr – oznacza konieczność głębszej analizy zaszyfrowanych w śnie sytuacji. Pojawienie się szyfru we śnie to wskazówka, że śniącego interesuje zmiana tego co w jego życiu się dzieje. Istota snu w ten sposób odzwierciedla mniejszą lub większą zdolność dostrzegania licznych płaszczyzn swoich wewnętrznych obciążeń, ujawnia nasze spychane naprędce do podświadomości strony i w ten zaszyfrowany sposób burzy nasz dobre mniemanie o sobie. Istota snu odsłania w ten sposób realny proces transformacji wewnętrznej, co oznacza, że możemy wreszcie wkraczać na właściwą drogę, która nas poprowadzi do pełnego rozkwitu i harmonii mimo trudności, jakie będziemy na niej napotykać.
Szyfrowanie – oznacza analizowanie podświadome sytuacji….
Patrzeć na szyfry – oznacza pragnienie uchwycenia rzeczywistego obrazu konkretnej sprawy ale jednoczesne mijanie się z prawdą, niedostrzeganie wszystkich aspektów sprawy. Tu konieczny jest rozszerzona analiza….
Niezrozumiałe szyfry – skomplikowana sytuacja życiowa z której wyjście prowadzi nas przez labirynt przeszkód…
Rozszyfrowanie oznacza przebudzenie, uświadomienie sobie powagi sytuacji. Wskazuje, że należy oczekiwać poważnych konsekwencji tej sytuacji w przyszłości i że nie ma już czasu, aby się do tego odpowiednio przygotować. Zinterpretowanie zakończenia snu pozwoli poznać najlepszy sposób stawienia czoła sytuacji oraz, w miarę możliwości, złagodzenia skutków….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »