Samobójca

 

 

 

 

Synonimy: Samobójca, Samobójczyni….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Samobójca – sen wprost przedstawia konieczność całkowitej zmiany podejścia emocjonalnego do kogoś lub czegoś na drodze, jaką zamierzamy wyruszyć lub jaką już kroczymy. Ukazuje, że dajemy dowody całkowitej nieświadomości, nadmiernego pesymizmu w przedsięwzięciach planowanych lub tych, które już zaczęliśmy realizować. Ujawnia wielkie niebezpieczeństwo całkowitej utraty zaufania do samego siebie, utraty indywidualnej niezależności, groźbę braku harmonii wewnętrznej. Początek snu wskazuje dziedzinę życia, jakiej to dotyczy, natomiast zakończenie pozwala się dowiedzieć, jak wyjść z tej szkodliwej sytuacji….

Samobójczyni – sen z pewnością obrazuje ogromne nie uzewnętrznione poczucie winy. Interpretacja zawsze powinna uwzględniać bardzo indywidualne aspekty życia osoby śniącej. Może oznaczać niechciana lub wręcz znienawidzona część siebie, którą pragnęlibyśmy unicestwić. To także obraz wielkiego poczucia odpowiedzialności za kogoś, niekoniecznie zasadnego….

Ktoś nieznajomy – widok kogoś nieznajomego kto popełnia skutecznie samobójstwo oznacza, że zbyt późne uświadomienie sobie powagę sytuacji. Wskazuje, że należy oczekiwać poważnych konsekwencji tej sytuacji w przyszłości i że nie ma już czasu, aby się do tego odpowiednio przygotować. Zinterpretowanie zakończenia snu pozwoli poznać najlepszy sposób stawienia czoła sytuacji oraz, w miarę możliwości, złagodzenia jej skutków….
 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »