Saldo

 

 

 

Synonimy: Saldo, Rozliczenie firmy, Rozliczenie rachunków….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Saldo – stan twoich możliwości finansowych. Może również odnosić się do wykonania rachunku swoich możliwości wewnętrznych. Istota snu symbolizuje obszar głębokiej wiedzy materialnej o swoich możliwościach w obliczu nadchodzących wyzwań finansowych. Przedstawia aspekt symboliczny zapału i pragnienia pogłębienia wiedzy, następujących po okresie względnego spokoju. Przedstawia pomysłowość, jaką okazujemy, aby bez uszczerbku dla siebie pomnożyć lub przynajmniej zachować wszelkie dotychczas zdobyte wartości materialne, które mają dla nas pierwszoplanowe znaczenie….
Robić je samemu – zazwyczaj zapowiada usuniecie problemow ujawniając miejsce i skalę nieporozumień które mają swoje źródło w sprawach finansowych….
Kiedy robi je dla Ciebie ktoś obcy – możesz się spodziewać, że ktoś gwałtownie się wycofa ze wsparcia Twoich dążeń….
Kiedy robi je dla Ciebie ktoś bliski – postępowanie bliskich Ci osób wprawi Cię w osłupienie, nie daj się jednak ponieść nerwom….
Zmartwienie się w trakcie snu z powodu niezgodności z saldem oznacza, że jacyś Twoi wrogowie rozpuszczają na Twój temat złośliwe plotki które mają przynieść Ci wymierne szkody wizerunkowe i finansowe….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »