Sadza

 

 

 

Synonimy: Sadza, Ubrudzić się sadzą, Czyścić komin z sadzy….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Sadza – symbolizuje konflikt, który rozgrywa się w nas, w naszym wnętrzu i nas „brudzi”. Prawdopodobnie w świecie zewnętrznym robimy coś wbrew sobie lub też jesteśmy zmuszani do zachowań, które nie są zgodne z naszym moralnym kręgosłupem….

Jeśli więc we śnie widzisz sadzę na swoim ciele, jest to znak, że niebawem będziesz musiał wykonać jakąś nieprzyjemną dla Ciebie pracę. Czujemy się przez to źle, mamy wyrzuty sumienia, napięcia się nasilają i trzeba coś z tym zrobić….
Sporadycznie symbol ten wskazuje, że przy jakiejś pracy nie powinniśmy się bać ubrudzenia, gdyż tylko wtedy osiągniemy sukces…..

Niekiedy sadza jest ostrzeżeniem przed obmową i oszczerstwem, „ubrudzeniem” sobie wizerunku. Ogólnie symbol ten stanowi sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie uważał na osoby, które nieszczere, bo szybko możesz stać się dla nich wdzięcznym tematem…..

Gdy czyścisz komin lub piec i ubrudziłeś się sadzą, ale jesteś zadowolony z wykonanej pracy, to sen zapowiada dla Ciebie pomyślne zakończenie jakiegoś nieprzyjemnego dla Ciebie, uciążliwego problemu….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »