Sabotaż

 

 

Synonimy: Sabotaż, Sabotowanie, Dywersja….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Sabotaż – symbolizuje że w Twoim życiu wydarzy się coś nieoczekiwanego i denerwującego. Taki sen jest swoistą reakcja na przeczuwane zagrożenie z czyjejś strony, sen taki powstaje najczęściej wtedy gdy odczuwamy wielkie zdenerwowanie wynikające z czyjeś wrogiej postawy. Sabotowanie kogoś jest natomiast objawem naszej frustracji. Dlatego też dokonanie sabotażu we śnie symbolizuje Twoją wewnętrzną potrzebę zwrócenia na siebie uwagi za wszelką cenę. Pokazania się komuś, kto od dłuższego czasu Cię lekceważy, bądź z premedytacją unika. Może to być ktoś z twoich przełożonych i sen ten dotyczy wtedy pracy, ale może to być ktoś z Twoich bliskich, i wtedy sen wkracza w świat Twoich uczuć i emocji. Inną sprawą jest to jakie emocje wzbudza w Tobie to co widzisz w swoim śnie:
– jeżeli odczuwasz satysfakcję to znak że całą sprawą jesteś już mocno zmęczony i potrzebujesz od tego wszystkiego odetchnąć….
– jeżeli budzi w Tobie niepokój to wskazuje że sytuacja nie jest wystarczająco klarowna i trzeba wreszcie ją wyjaśnić by wiedzieć na czym się stoi….
– natomiast jeżeli uciekasz i bronisz się, to znak że ktoś na Ciebie mocno naciska i wywiera dużą presję z którą musisz się uporać….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »