Przedmałżeński seks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Synonimy: Przedmałżeński seks….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Przedmałżeński seks – sen rozpatrywany na poziomie fizycznym ujawnia najprostszy sposób na odreagowanie niespełnionych aspiracji życiowych jako opatrzenie rozumiana niezaspokojona potrzeba bliskości. W aspekcie mentalnym przedstawia potrzebę wyrównania własnego potencjału i wewnętrznej integracji różnych części naszej osobowości. W sensie duchowym to wyraz potrzeby zrozumienia i dopełnienia własnych wartości przez bliski kontakt z drugą, bliską osobę. W swoim mrocznym aspekcie to zapowiedz kłopotów w związku. Najczęściej pojawia się, kiedy jeszcze nie w pełni uświadamiasz sobie, że coś się psuje w Twoich intymnych relacjach. Należy, czym prędzej poszukać przyczyn takiego stanu rzeczy i je mądrze usunąć….

Z mężem lub obecnym partnerem – być może brakuje Ci czasu na codzienną porcję czułości i w ten sposób Twoja podświadomość przypomina Ci o potrzebie bliskości….
Z byłym partnerem – sen może budzić emocje po rozstaniu i w osobach w nowym, szczęśliwym związku. Być może tęsknisz za jakimiś cechami byłego partnera. Bardzo możliwe, że po czasie zbyt idealizujesz tamten związek….
Z osobą znaną – tęsknisz za nieskrępowaną przygodą, flirtem i okazywanym na wyrost uwielbieniem….
Z nieznajomym – tęsknisz za spontanicznością, masz potrzebę bycia docenioną przez otoczenie.Potrzeba Ci sporo komplementów by Twoje życie kwitło….
Z wrogiem – sen oznacza, iż podświadomie doceniasz niektóre cechy charakteru swojego przeciwnika. Być może warto spojrzeć na niego nieco inaczej….
W miejscu publicznym – szukasz ogólnej akceptacji i zrozumienia….
Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »