Poniedziałek

 

 

 

 
Synonimy: Poniedziałek….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Poniedziałek – Poprzez konkretne dni tygodnia nasza podświadomość zwraca nam uwagę na istotę naszych problemów w życiu na jawie. Bardzo często odzwierciedla nasze schematyczne zwyczaje jakim ulegamy. Istota snu skupia się tu najczęściej na pewnych nieprawidłowościach które w swoim śnie odczuwamy jako niepasujące do “naszego” życiowego schematu. Ponadto każdemu dniu tygodnia można przypisać określony poziom dążeń i potencjał tak jak podróż po poziomach rozwoju własnej.
Poniedziałek to sfera początku dążeń, uświadamiania sobie własnych potrzeb, zobowiązań, jest mocno związany z symboliką Księżyca….
Wtorek to dziedzina walki podejmowanej w celu osiągnięcia celu, ideału, jest mocno związany z symboliką Marsa….
Środa to dziedzina ustępstw, przestrzegania norm, kompromisów, negocjacji, jest mocno związany z symboliką Merkurego….
Czwartek to dziedzina organizacji, poszanowania dla władzy, panowania nad sobą, jest mocno związany z symboliką Jupitera….
Piątek to dziedzina miłości, przyjaźni, bliskości, upodobań, preferencji, jest mocno związany z symboliką Wenus….
Sobota to dziedzina wartościowania, ocen, priorytetów, jest mocno związany z symboliką Saturna….
Niedziela to dziedzina dopełnienia, zysku, sukcesu, spokoju ducha, jest mocno związany z symboliką Saturna….
W tym kontekście poniedziałek symbolizuje pierwszy etap do pokonania w procesie naszego rozwoju ku pełnemu rozkwitowi, całkowitej harmonii wewnętrznej. Sen w swej istocie wskazuje na poszukiwacze własnej życiowej drogi dzień po dniu, tydzień po tygodniu itd. Praktycznie rzecz biorąc poszukujemy jej nie tylko przez te jedno całe swoje życie. Gdy wydaje im się, że już odnaleźliśmy to czego poszukujemy bardzo szybko dochodzimy do wniosku, że to nie jest to o co nam chodziło. Mając świadomość własnej misji w tym życiu, nie mamy świadomości, że szukamy czegoś co tak naprawdę jest tak blisko nas….

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »