Pieprzyk

 

 

 

 

 

 
Synonimy: Pieprzyk, Pieprzyki….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Pieprzyk – znaczenie ma nie tylko miejsce, w którym pieprzyk się znajduje, lecz także jego kształt. Płaski, niewystający pieprzyk o kształcie okrągłym lub owalnym uważa się za znaki dobre, natomiast, te o spiczastych kształtach przypisuje się znaczenie negatywne. Im większy i ciemniejszy jest pieprzyk lub im ich jest więcej, tym silniejsze jest jego oddziaływanie.
? Pieprzyk na kostce ? u mężczyzny jest oznaką tchórzliwości, a u kobiety świadczy o inteligencji, dzięki której osiągnie ona w życiu znaczącą pozycję oraz duże pieniądze….
– Na ramionach ? na prawym ramieniu oznaka mądrości, na lewym oznacza gadulstwo i skłonność do kłótni, na obu ramionach to ktoś, kto z wszelkich potyczek wychodzi zwycięsko, jest bardzo uważny i poświęca swoją uwagę innym….
– Pieprzyki na obu ramionach są pomyślnym znakiem….
– Na plecach ? jeśli pieprzyk znajduje się pod łopatką, daną osobę spotkają rozczarowania i potknięcia, szczególnie gdy są one pod obiema łopatkami….
? Na pośladkach ? osoba z takim pieprzykiem jest leniwa i powolna. Nic też nie robi, aby sobie pomóc i odmienić swój los….
– Na brodzie ? oznacza zamiłowanie do podróży i skłonność do romantycznych uniesień….
– Na uszach ? pieprzyk na prawym ruchu oznacza dużo pieniędzy ? na lewym dokładnie odwrotnie, ich brak. Natomiast jeśli pieprzyk znajduje się w dolnej części ucha, oznacza to, że jego właściciel powinien wystrzegać się morza, które może być dla niego zgubne….
– Na łokciu ? osoby mające takie pieprzyki dużo podróżują a pieniądze ich się nie trzymają, dodatkowo tego, kogo poślubią, uczynią nieszczęśliwym….
– Na oczach ? jeśli pieprzyk znajduje się w pobliżu powieki, jego właścicielowi zawsze wystarczy pieniędzy, aby wygodnie urządzić się w życiu….
– Na brwiach ? na lewej brwi, oznacza osoby dzielne, zdecydowane i uprzejme, które odnoszą sukcesy zarówno w miłości, jak interesach….
Na prawej brwi natomiast sen zdradza brak umiejętności opanowania emocji i pecha w miłości….
– Na palcach rąk ? pieprzyk na którymś z palców oznacza nieuczciwość a jego właściciel nigdy nie osiągnie dobrobytu….
– Na stopach ? osoby z takimi pieprzykami chętnie się uczą i mają zainteresowania naukowe, nie lubią natomiast podróżować….
– Na czole ? pieprzyk na środku czoła symbolizuje szczęście….
– Na dłoni ? jeśli pieprzyk znajduje się na dłoni (a nie na palcach), jest to oznaka bogactwa, pociechy z dzieci….
– Na klatce piersiowej w okolicach serca to taki pieprzyk świadczy o impulsywności i gwałtowności. Osoba nim obdarzona nigdy nie ma za dużo pieniędzy….
– Na pięcie ? człowiek pracowity, ale o umyśle przeciętnym. Zdradzi tego, kogo będzie uważał za osobę nieuczciwą….
– Na biodrach ? osoba niezwykle uczynna i bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi, których darzy uczuciem….
– Na nodze ? człowiek bardzo rozrzutny, mający wiele problemów do pokonania….
– Na ustach ? wielki mówca, znakomity kochanek, pilny ?pracuś?….
– Na kolanie ? na lewym, człowiek impulsywny i kłótliwy, szastający pieniędzmi…. na prawym, osoba szczęśliwa dzięki przyjaciołom i dzieciom….
– Na szyi ? znak szczęścia, jeśli pieprzyk znajduje się z przodu. Po lewej stronie pod uchem to znak zwiastujący nieszczęście….
– Na nosie ? właściciela tego pieprzyka czekają dalekie podróże. Powinien wystrzegać się alkoholu i pośpiesznego podejmowania decyzji….
– Na barkach ? po lewej stronie to osoba leniwa i kłótliwa….
Po prawej to osoba mądra i pracowita, potrafiąca dotrzymywać tajemnicy. W połowie życia czeka ją podróż za granicę, która przyniesie jej wielkie profity….
– Na brzuchu ? człowiek niepohamowany i nieokiełznany, potrafiący jednak dzięki ciężkiej pracy, osiągnąć wysoki standard życiowy….
– Na udach ? na prawym to odwaga połączona z dobrotliwym usposobieniem….
na lewym sen wskazuje na dobrego przedsiębiorcę i handlowca, który jest jednak niezbyt lubiany a przyjaciele często go oszukują….
– Na nadgarstku ? pieprzyk na nadgarstku i grzbiecie dłoni wskazuje, że mamy do czynienia z osobą ciężko pracującą, która w przyszłości ma szansę na zdobycie dużego majątku oraz na szczęśliwe małżeństwo. W jej życiu wydarzy się jednak coś nieprzyjemnego, a skutki tego będą odczuwalne przez kilka lat. Lecz kryzys minie i znowu wszystko będzie się układało pomyślnie.

 
Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu....

Similar Posts:


« »