Opisz swój sen

  1. Anonim

    Śniło mi się, że jestem z kimś nad jakimś stawem, widziałem przez chwile swoje rzeczy min plecak, telefon i chyba bluza. Wracając do domu byłem szczęśliwy. Gdy dotarłem na miejsce zorientowałem się, że zapomniałem swoich rzeczy, więc zacząłem wracać. Tutaj sen się urywa, pamiętam jakieś urywki, wiem, że pocałowałem jakąś kobietę, to chyba była moja mama, jest usta były suche.

  2. Witam mam na imię Karolina chciałam opisać ale nie do końca sen to była jakby wizja leżałam na łóżko tak na prawdę to o niczym nie myślałam nagle w mojej myśli zaczęłam tańczyć tak radośnie a zarazem delikatnie jak baletnica byłam skierowana w stronę okna słońce podała na moje ciało byłam ubrana w delikatna sukienkę w domu posiadam kilka motyli w gablotkach jeden z nich najładniejszy duży niebiesko czarny zaczął trenować skrzydełkami wiele go wypuściłam on latał po całym pokoju i ja wyciągnęła dłoń on usiadł mi na palcu wskazującym i nagle jakbym w tej wizji dostała kolejna wizję ten motyl ukazał mi życie pewnej kobiety nie wiem jakiej nie wiele pamiętam ale skrywało to dziwne przeżycie pamiętam to wizję tak samo od początku do końca byłam wtedy świadoma nie spałam to było takie dziwne a za razem ciekawe następnej nocy miałam bardzo dziwne sny które Nie za dobrze wróżby nie wiem jak interpretować to wszystko… Ciekawe czy ktoś ma podobne przeżycia

  3. Nina

    Śniło mi się ,że byłam u babci i widziałam jak zabijała trzy osoby nożem. Było strasznie dużo krwi i te osoby okropnie krzyczały. Mama powiedziała mi ,że kiedyś też taka będę ,że będę potworem chociaż ja już to wiedziałam. Później byłam z bratem u lekarza i lekarz mierzył mu ciśnienie. Po wizycie wróciłam do babci i widziałam jak wynosi zwłoki tych osób w workach.

Opisz swój sen