Mierzyć suknię ślubną

 

 

 

Synonimy: Mierzyć suknię ślubną, Przymierzać suknię ślubną….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Mierzyć suknię ślubną – dopasowywać swoją osobowość, określić trwałość wyboru. Mierzenie sukni ślubnej (zwłaszcza jeżeli już jesteś związana) może sugerować, że potrzebujesz poczucia zmiany w jakiejś kwestii. Może też odzwierciedlać Twoją gotowość na związek emocjonalny z kimś lub z czymś. W niektórych przypadkach suknia ślubna odzwierciedla uczucia wobec ślubu.

Poplamiona suknia może też mieś znaczenie negatywne i sugerować, że za bardzo szastasz swoimi uczuciami: miłością, przyjaźnią i dobrocią. Zbyt pochopnie obdarzasz nimi innych.

Jeśli masz na sobie suknię ślubną w niewłaściwej sytuacji, sugeruje to, że czujesz się gorsza od innych, bądź niegodna kogoś lub czegoś.

Czarna suknia ślubną mówi, że nadmiernie przywiązujesz wagę do swoich wyborów i nie potrafisz się nimi cieszyć. Może również ujawniać Twoje obawy przed stałym zobowiązaniem.

Czerwona suknia reprezentuje negatywne intencje, które kierują Twoim wyborem. Jest symbolem kłamstwa, oszustwa, zastraszenia, ale z pobudek, które są mniejszym złem. Może też wyrażać Twoje uczucia, że utknęłaś w jakiejś sytuacji, która Ci się nie podoba emocjonalnie, ale nie możesz nic na nią poradzić…

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »