Merkaba

 

 

 

 

 

Synonimy: Merkaba, Merkavah mistycyzm, Chariot mistycyzm….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Merkaba – żydowski mistycyzm z przedziału od 100 pne – 1000 ne koncentruje się na wizji, znajdujących się w Księdze Ezechiela lub Hekhalot jako treści tych ksiąg dotyczącej wspinaczce ku niebiańskim pałacom aż do tronu Boga. Merkaba jest symbolem proroczych wizji Boga w niebie, boskich orszaków aniołów, hostów i innych niebiańskich istot otaczających Boga….

Przekaz Merkaba jest bardzo ważny, dlatego go umieszczam…
“Nie poszukaj rzeczy, które są zbyt trudne dla Ciebie, ani nie szukaj rzeczy, których nie udźwigniesz. Ale poszukuj tego, co jest nakazane Tobie i rozmyślaj na tym z szacunkiem, bo jest to potrzebne Tobie, aby zobaczyć samego siebie, swoimi własnymi oczami, dotykając w ten sposób spraw, które są zachowane w tajemnicy i ukryte w Tobie przed Tobą ale dla Ciebie”….

Istota przekazu Merkaba odnosi się do drogi życia każdego człowieka i wskazuje iż wszystko co Bóg chce Ci powiedzieć zawarł w Tobie i zrobił to naprawdę tylko dla Ciebie byś w stosownym dla siebie czasie (nie za szybko i nie za późno) odkrył. Dlatego nie wolno niektórych spraw przyspieszać a warto na nie z cierpliwością poczekać idąc ku nim swoim stylem i tempem…..

 
Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »