Saperka

Synonimy: Saperka, Łopatka, Podręczny szpadel….
Antonimy: ….

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Saperka –  sen łączy się z symboliką ręki w tym, co dotyczy woli, ale dodatkowo odzwierciedla zręczność lub brak zręczności w tworzeniu środków lub metod służących podwyższeniu lub obniżeniu własnego poczucia bezpieczeństwa. Przedstawia niezawodność lub zawodność narzędzia, jakie rozwijamy w samym sobie, aby ewoluować lub cofnąć się….

Możemy powiedzieć, że:

Używanie z zapałem saperki ujawnia niezwykłą inteligencję, jeżeli chodzi o konstrukcje jakichś ludzkich wartości….
Natomiast używanie z niechęcią saperki ujawnia wyjątkową zręczność w tworzeniu fałszywych pozorów lub iluzji w celu zamaskowania własnej dość ułomnej osobowości….
Złamana, pęknięta lub w inny sposób uszkodzona saperka wskazuje, że masz skłonność do narzucania innym tego, o czym powinni decydować sami, wytwarzasz w ten sposób wielką presje w dyktowaniu otoczeniu norm obyczajowych lub kryteriów, jakich powinno przestrzegać….
Mieć saperkę w rękach i nie używać jej świadomie oznacza, iż masz wielki dar wzbogacania swojej wiedzy lub przekształcania traumatycznych doświadczeń w niezawodną i żywotną dla siebie wartość. Jeżeli tak jest to należy zaufać swojej intuicji bo ona zaprowadzi Cię tam gdzie rozsądek nigdy nie trafi….

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »