Szwagier

 

 

 

 

Synonimy: Szwagier, Szwagierka….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Szwagier – sen interpretuje się ich jako znak skrępowania lub błędnego z założenia interpretowania niektórych własnych emocji w kontaktach z bliższą czy dalszą rodiną. Ważne jest jakie mamy uczucia w śnie do widzianych w nim osó, jak się zachowujemy i jak zachowuje się szfagier czy szfagierka. Jeśli szwagier bądź szwagierka mówią coś we śnie, to może to być ostrzeżenie rada jak wyjśc z trudnej dla nas sytuacji. Jeżeli podświadomość w sanch ukazuje wam nagiego szwagra lub szwagiergę to sen odnosi sie do wewnetrznych pragnień seksualnych lub choćby dość silnych myśli z tym zwiazanych….

Granic rodziny nie da się jednoznacznie określić, choć da się stopniować pokrewieństwo lub powinowactwo. Krewni, o których wiadomo, że są spokrewnieni lub spowinowaceni w linii bocznej należą do rodziny co w naszych snach wskazuje. Członkowie rodziny widziani we śnie symbolizują ludzi z którymi łączą nas różne sprawy i te dobre i te złe jednak jak to w życiu bywa nie sposób się od nich uwolnić. Z wierzchu jak na zdjęciu wszyscy się kochają i szanują, ale jak pogrzebać trochę głębiej to można dostrzec różne animozje i konflikty. W śnie o krewnych Twoja podświadomość w sposób bezpośredni wskazuje Ci że relacje rodzinne są ważne i odpowiednio rozumiane budują Twoją tożsamość osobową. Krewni we śnie mogą również być symbolem relacji z innymi ludźmi z którymi przebywasz na codziennie z Twojego otoczenia. Istota snu poprzez szwagra czy szwagierkę ma związek z mniej lub bardziej szkodliwą skłonnością do roszczenia sobie prawa kierowania życiem innych. Wskazuje, że usiłujemy zawładnąć osobami z naszego otoczenia, aby usiłując kontrolować ich tryb życia, nie dopuścić ich do przejęcia nad tobą jakiejś władzy. Tak właśnie podświadomie (lub świadomie) dążymy do ograniczenia wolności innych, chcąc ich zmusić do przyjęcia norm, jakie odpowiadają naszym własnym ideałom. To dlatego właśnie istota snu przedstawia nam obrazowo konieczność podania w wątpliwość sposobu, w jaki zawłaszczyliśmy sobie prawa innych lub władzę nad ich życiem….
Do najczęstszych błędów w tym względzie należy:
– kontrolowanie życie innych, by zmusić ich do poddania się regułom przeciwnym ich potrzebom….
– mieć za złe innym, że wyrażają pragnienie zdobycia niezależności, uzurpować sobie prawo krytykowania ich ideałów, aby przeszkodzić im w uniezależnieniu się….
– niezdolność do zaakceptowania wyrażania przez kogoś pragnienia życia wedle jego własnych kryteriów….
– zmuszanie do dawania przez kogoś bliskiego dowodów uczuć wedle naszego życzenia….
– trudności w uwierzeniu w dobre intencje….
– nieustannie powątpiewanie w życzliwość bliskich….
– przypisywanie bliskim ( i nie tylko) myśli, jakie mają źródło w naszej własnej niepewności emocjonalnej czy uczuciowej….
– uzurpowanie sobie prawo do kierowania życiem osób bliskich, zmuszanie ich do postępowania wedle naszych upodobań….
– narzucanie uczestnictwa w realizacji tylko naszych projektów a lekceważnie pomysłów innych….
– narzucanie własnej pozycji jako ośrodka ich zainteresowań lub aspiracji….
– nie interesowanie się sprawami najbliższych członków swojej rodziny….

Mając sen o bliskich warto przyjrzeć się s o b ie, warto przemyśleć własną postawę wobec nich, bo każda zmiana na lepsze podniesie wartość wzajemnych relacji i zbliży was do siebie….

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »