Szyderstwo

 

 

 

Synonimy: Szyderstwo, Szydzić….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Szyderstwo – sen symbolizuje styl życia, jakiego należy unikać w ramach grupy, zbiorowości lub społeczeństwa. Przedstawia naszą świadomość moralną, kod etyczny lub naszą mentalność. Biorąc pod uwagę, że łączy się z symboliką naszej tożsamości, jeżeli chodzi o pozory, wizerunek, jaki inni wytworzyli sobie o naszej osobie, który może być sprzeczny z naszym własnym obrazem siebie. Może też przedstawiać stan naszego umysłu, w niewielkim stopniu lub całkowicie niezgodny z dzisiejszą rzeczywistością społeczną. Nakazuje uświadomić sobie dotychczas ignorowane nasze rzeczywiste sposoby instynktownego funkcjonowania, które mogą być niszczące wobec własnej osoby ale i innych. Może również ujawniać, że powinniśmy uświadomić sobie własną niezdolność do określenia rodzaju życia, jaki byłby zgodny z naszymi osobistymi potrzebami….
Szydzić z kogoś – nie chcemy przyjąć części własnej odpowiedzialności za utratę szacunku do siebie i za niezdolność do uwierzenia w swoje zalety….
Być wyszydzanym – nie chcemy wykorzystywać swoich zdolności, co skłania inne osoby do myślenia, że zdolności te są niewielkie, a postępujemy tak po to, aby przerzucić na te osoby odpowiedzialność za konsekwencje, jakie nas dotykają….
Rodzaj stosowanego szyderstwa ukazuje rodzaj temperamentu lub postawy, jaki nabyliśmy i nad jakim należało by popracować w przyszłości by się zmienić na lepsze….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »