Mierzyć sukienkę

 

 

 

 

Synonimy: Mierzyć sukienkę, Przymierzać suknie, Zakładać miniówkę, ….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Mierzyć sukienkę – przymierzanie sukni, sukienki to jeden z najczęstszych symboli pojawiających się w snach kobiet. Jest uniwersalnym symbolem wizerunku i postawy kobiety. Wygląd sukienki mówi często wprost jaka jest dana osoba. Przymierzanie sukienki to przyjmowanie odpowiedniej postawy która ma się w naszej przyszłości przyczynić do osiągnięcia jakiegoś konkretnego celu. Istota snu odnosi się wprost do spraw związanych z uczuciami, związkami i wszelką inną komunikacją ze światem zewnętrznym.

Niezadowolenie w trakcie przymierzania sukienki wskazuje na brak odpowiedniego towarzystwa w którym mogła byś się w pełni realizować…
Jeśli śni się nam, że przymierzamy piękną, wygodną sukienkę, zapowiada to szczęście w miłości, dobre samopoczucie, właściwy kontakt z otoczeniem….
Przymierzanie brzydkiej sukienki we śnie to znak problemów emocjonalnych, negatywnych emocji i uczuć. Ujawnia to wiele napięć w kontaktach z otoczeniem bo, być może jesteśmy zbyt impulsywni i trudno nam zapanować nad gniewem….
Ciasna sukienka w naszych snach oznacza brak swobody życiowej i problemy z wyrażaniem swojej kobiecości
Przymierzanie miniówki ujawnia lekkie traktowanie swojej seksualności jednak jeżeli w swoim śnie to Tobie się wydaje, iż jest ona zbyt krótka to znak, że masz problemy z właściwym wyrażaniem swojej seksualności….
Przymierzanie białej sukienki we śnie kobiety jest oznaką potrzeby miłości. Kobieta w białej sukience we śnie młodego mężczyzny oznacza, że jego wybranka jest mu całkowicie wierna i oddana. U osób pozostających w związku małżeńskim sen o białej sukni oznacza porządek w sprawach uczuciowych.
Przymierzanie drogiej sukienki jest zapowiedzią czekającej nas pomyślności w sferze zawodowej oraz poprawy sytuacji finansowej….
Żółta sukienka pojawiająca się we śnie kobiety sygnalizuje niespodziewane zainteresowanie okazywane przez przełożonego lub kogoś wpływowego. Jej przymierzanie może zwiastować znajomość z majętnym mężczyzną. Żółta sukienka może również sygnalizować, że w naszym otoczeniu pojawi się fałszywa osoba, którą powinniśmy traktować z dystansem….
Sen o czerwonej sukience nawiązuje do namiętności oraz zapowiada, że nastanie korzystny okres dla nawiązywania nowych znajomości. Kobieta, której śni się, że przymierza czerwoną sukienkę pragnie zwrócić na siebie uwagę otoczenia oraz przyciągnąć zainteresowanie mężczyzn….
Niebieska sukienka zapowiada emocjonalną oziębłość i uniesienia, które nie maja szansy spełnić się w realnym życiu….
Suknia zielona zapowiada pragnienie uporządkowania swojego życia, chęć powiększenie rodziny, niestety często podstępnego uwiązania partnera czy partnerki (zależy komu się śnie)…
Sukienka w kolorze różowym jest synonimem mieszanych stanów emocjonalnych i uczuciowych, często zdrady z jednej czy drugiej strony, natomiast mężczyzna, który widzi we śnie kobietę w różowej sukience, może obawiać się, że jego wybranka posiada tendencję to materializmu i nielojalności….
Przymierzanie czarnej sukienki oznacza dojście do ściany w jakichś sprawach, koniec cyklu, wyczerpanie wszelkich możliwości. Taki sen nakłania do radykalnego przemyślenia sobie swojej sytuacji i podjęcia innych niż dotychczas decyzji….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Similar Posts:


« »