"Bono domino quot servi tot amici, malo domino quot servi tot inimici"...
Dobry pan ilu ma niewolników, tylu też przyjaciół, zły zaś pan ilu ma niewolników, tylu wrogów...
Autor Mi Nieznany

Ćakry 

 

 

 

Synonimy:   Ćakry…
Antonimy:   Narządy wewnętrzne…

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu…

Widzieć własne   –   czas na zagłębienie się w siwat swoich wlasnych wartości…
Widzieć u kogoś   –   spotkasz człowieka któremu maożesz zaufać, kogoś kto niczego przed Tobą nie ukrywa…
Dobrze pracujące   –   symbol zdrowia i energi do działania…
Źle pracujące   –   symbol problemów i kłopotów ciagnących sie za nami…

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu…

Ludzkie ciało to doskonały mechanizm, w którym Umysł kontroluje nasze ciało na poziomie fizycznym za pomocą skupisk energii, to właśnie w nich zachodzi przemiana energetyczna sygnałów płynących z głębi naszej istoty, to w nich zachodzi transformacja energii w materię dzięki bezpośredniemu połączeniu czakry z gruczołami. Zachodzą różnego rodzaju reakcje na poziomie słabo lub wcale dostrzeganym przez ?świadomość” naszego „fizycznego” mózgu, sygnały są przełożone na pracę gruczołów, hormonów i nerwów, co w części postrzegamy i rozpoznajemy jako nasze emocje.
Bardzo ważne jest, aby utrzymać właściwy przepływ energii między czarkami. Im bardziej są otwarte, co zależne jest od poziomu rozwoju i stopnia wewnętrznego uporządkowania, wewnętrznej harmoni, równowagi tym więcej energii przez nie dostaje się do organizmu, a tym samym nasz organizm rozkwita jak kwiat lotosu…. Czakry odzwierciedlają siłę życiową na poziomie energetycznym, a gruczoły dokrewne są odbiciem tej samej energii na poziomie fizycznym… Każda czarka ma ściśle określone funkcje i jest dla nas niczym okno do pewnego poziomu energii, który ma bezpośredni wpływ na nas i nasze życie, zachowanie, umiejętności, zdrowie, relacji z innymi ludźmi, na naszej siły. Głównych czakramów jest w naszym organizmie – siedem, oprócz głównych, jest jeszcze o wiele więcej mniejszych. Liczba wszystkich czakr w ciele człowieka określana jest na kilka tysięcy. Czakry główne mają zazwyczaj od 7 do 10 cm średnicy, czakry mniejsze 2,5 do 5 cm średnicy, a najmniejsze czakry poniżej 2,5cm.
Możemy również powiedzieć, że „pewne” charakterystyczne skłonności naszego umysłu i duszy poprzez powiązane z każdą czakrą gruczoły i wydzielane w tych gruczołach hormony maja swoje odbicie w funkcjonowaniu naszego ciała i sposobie naszego reagowania na wszystkie czynniki zewnętrzne otaczającego nas świata, w tym także na nasze sny, a tym samym na nasze zachowanie i emocje, nerwy, wybuch złości, irracjonalne zachowanie, które reprezentują postacie ze snów. Co ważne nasze sny mają również bezpośrednie powiązanie z funkcjonowaniem różnorodnych systemów obronnych naszego organizmu odpowiedzialnych za prawidłową prace całego naszego biologicznego ustroju. Tak przekłada się nasze odczuwanie otoczenia w snach na stan naszego zdrowia a tym i nasze życia na juawie. Droga od energii do materii jednak nie wiedzie tylko w jedną stronę. Praca gruczołów oraz wydzielane w nich hormony przekładają się na sygnały energetyczne płynące do naszych wyższych ciał i tam przez nie przyswajane jako zdobyte doświadczenie…

Więcej o Czakrach Człowieka jako Centrach Energii Człowieka…

 

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?

 

 


Maksyma Warta Przemyślenia...
Nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy...
- Anonim...

« »